|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado
babysiter Shqiperi Tirane
babysiter
Shqiperi Tirane
  

Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino.Kam eksperience me femijet prej 2vitesh. Nuk e pi duhanin. Mund te ndihmoj dhe ne punet e shtepis.Nisja pas 1Prillit. Kujdesi per 3femi max. Fundja e lire paga 700fr

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0792134***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
brisilda.shytaj@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89939:
Lajmëruar më: Hene, 11 Mars, 2019  16:16
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:23
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 100

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale