|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Apartament 2+1 me qira në Pedonale Pedonale
Apartament 2+1 me qira në Pedonale
Pedonale
  

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) dhe ka sipërfaqe prej 151 m². Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo – 4 ballkone Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore – i gjithë apartamenti është i shtruar me parket – banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme – njëra nga dhomat është e pamobiluar – ka kondicionerë Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 500 €/ muaj ——————————- ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89934:
Lajmëruar më: Hene, 11 Mars, 2019  14:26
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:23
Skadon më: Premte, 27 Shtator, 2019  14:26
Shikime: 61

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale