|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan me qira te Kullat Italiane rruga Fahri Ramadani
Dyqan me qira te Kullat Italiane
rruga Fahri Ramadani
  
 Shes,Blej,Qera: Qera
 Siperfaqja: 38 m²
 Cmimi: 8000 leke

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m².

Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar në pllakë – ndodhet pranë rrugës kryesore – ka një banjo

🏷ÇMIMI: 8’000 lekë/muaj

———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89930:
Lajmëruar më: Hene, 11 Mars, 2019  12:35
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:23
Skadon më: Premte, 27 Shtator, 2019  12:35
Shikime: 53

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale