|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shitet apartament 2+1 prane Ministrise se Mbrojtjes Rruga e Dibres, Tirane
Shitet apartament 2+1 prane Ministrise se Mbrojtjes
Rruga e Dibres, Tirane
  

Shitet apartament 2+1 prane Ministrise se Mbrojtjes me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete dhe ballkon. Pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, i termoizoluar, izolim akustik. Kompleksi ka ambjent gjelberimi, park lojrash dhe ne te ka cdo fasilitet si: furre buke, supermarket, dyqane etj. Zona ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj. Per ta vizituar nga afer kontaktoni: 0698021111

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698021***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89927:
Lajmëruar më: Hene, 11 Mars, 2019  09:03
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:23
Skadon më: Merkure, 19 Maj, 2021  09:03
Shikime: 82

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale