|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Lidhje romantike
Kerkoj nje shoqe per shoqeri Durres
Kerkoj nje shoqe per shoqeri
Durres
  

Kerkoj nje dhoqe per mu kenaq shoqerish edhe dashur me qu jo perdit por rrallesisht ne takime ok Kush deshiron le te lere mesazh ne celular ok

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682672***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89926:
Lajmëruar më: Diele, 10 Mars, 2019  22:48
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:23
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 98

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale