|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
APARTAMENT ME QERA - I LIRE NGA 1 MAJI RRUGA TEFTA TASHKO - TIRANE
APARTAMENT ME QERA - I LIRE NGA 1 MAJI
RRUGA TEFTA TASHKO - TIRANE
  

Japim me qera nje apartament 2+1 me siperfaqe 83 mq,i kompletuar ne kat te dyte, ne rrugen Tefta Tashko,TIRANE, pak minuta larg qendres. Apartamenti eshte i ri,me ashensor e ballkon,dhe eshte i lire nga 1 Maji. Per çdo informacion mund te me kontaktoni ne kete numer 00393394532661 ose mund te shkruani e-mail: gaedile@libero.it »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00393394532***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
gaedile@libero.it
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89925:
Lajmëruar më: Diele, 10 Mars, 2019  22:03
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:14
Skadon më: Enjte, 26 Shtator, 2019  22:03
Shikime: 194

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale