|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Kamarier (Gjermani) Prishtine
Kamarier (Gjermani)
Prishtine
  

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kamarier

Restoranti uno kërkon për punonjës entuziastë dhe energjik për të punuar në një mjedis zbavitës.

Ne shquhemi për ofrimin e shërbimeve efikase dhe ofrojmë vend pune me orar të plotë dhe të pjesshëm gjithashtu punojmë edhe në disa projekte me shkolla.

Përpikmëria dhe qëndrimi pozitiv është i domosdoshëm për të punuar me ne.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: info@punsohu.eu » .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu »
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 049795***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
punsohu.eu2@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89891:
Lajmëruar më: Premte, 08 Mars, 2019  15:27
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:14
Skadon më: Marte, 24 Shtator, 2019  15:27
Shikime: 18

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale