|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Mekatronikë, Asistent i punëtorisë (Gjermani) Prishtine
Mekatronikë, Asistent i punëtorisë (Gjermani)
Prishtine
  

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte në Mekatronikë, Asistent i punëtorisë.

Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Ju jeni përgjegjës për dizajnin mekanik dhe elektrik të pajisjeve testuese • Përgatitja e mostrave të provës për testimin e vibratorëve elektromekanikë; kjo perfshinë të gjithë spektrin e një seminari mekanik (kthesë, bluarje, shpime etj) • Organizimin dhe funksionimin e punëtorisë elektromekanike • Te ndihmoni në kryerjen e testimit mekanik të komponentëve

Eksperlencat : • Keni pervojë mekanike/ mekatronike dhe keni përvojë praktike; edhe në trajtimin e makinave jo të automatizuara të prerjes së metaleve • Ju keni gatishmërinë për të organizuar në mënyrë fleksibile orarin tuaj të punës • Pavarësia, besueshmëria dhe fryma e ekipit

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: info@punsohu.eu » .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu »
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 049795***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
punsohu.eu2@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89876:
Lajmëruar më: Premte, 08 Mars, 2019  09:58
Rifreskuar më: Marte, 12 Mars, 2019  05:14
Skadon më: Marte, 24 Shtator, 2019  09:58
Shikime: 14

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale