|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Lajmerime me pagesëPERSHENDETJE. JAM BENI 40 VJEC NGA TIRANA POR JET... TIRANE
Lajmerime me pagesëPERSHENDETJE. JAM BENI 40 VJEC NGA TIRANA POR JET...
TIRANE
  

PERSHENDETJE. JAM BENI 40 VJEC NGA TIRANA POR JETOJ DHE PUNOJ PREJ SHUM VITESH NE MILANO. JAM BEQAAR 175 I GJATE, NE GJENDJE SHUM TE MIR EKONOMIKE, UNE JAM DJALE I SINQERTE, I NDERSHEM BESNIK DHE LARG ALKOLIT DUHANIT DHE BIXHOZIT. DO TE DESHIROJA TE NJIHEM ME NJE VAJZE TE THJESHTE DHE TE VUAJTUR, MAKSIMUMI 35 VJECE, VETEM PER QELLIME SERIOZE MARTESORE. TEK UNE DO TE GJENI NJERIUN E E DUHUR. E INTERESUARA MUND TE VIJE NE TAKIM EDHE ME NJEREZIT E SAJ. ME RESPEKT BENI. 0697611115

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0697611***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
boja19688@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A89362:
Lajmëruar më: Diele, 03 Shkurt, 2019  10:17
Rifreskuar më: Hene, 04 Shkurt, 2019  06:50
Skadon më: Marte, 14 Maj, 2019  10:17
Shikime: 249

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale