|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level. Tirane
Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level.
Tirane
  

THE COMPANY EUMirror is an international group, based in United Kingdom, with offices and plants also in Slovenia, Bulgaria, Albania, Turkey and Russia. EUMirror Group specializes in the production and distribution of acrylic mirrors in global markets. You can find other info on www.eumirror.com

RESEARCH EUMirror Shpk, based in Tirana, is to recruit commercial sales assistants for the European and International Markets. English is the official language in EUMirror, the candidates must have excellent knowledge of Spanish language. Ideal candidate will have at least 2 years sales experience, have long experience (study or work) abroad. For this position is available the telework agreement.

JOB DUTIES The commercial sales assistants will be responsible of growing existing accounts, identifying key clients and business opportunities through research. The role is also to provide high quality commercial support to customers, coordinating the day-to-day business activities.

REQUIREMENTS - bachelor's degree; - excellent knowledge of Spanish and English languages; - interpersonal communication and management skills; - written and verbal communication skills; - strong organizational skills; - to perform with excellent attention to details; - proactive approach to problem-solving; - ability to handle confidential information with discretion; - ability to handle orders, to give estimates and offers; - proficiency in Microsoft Office (Word, Outlook, Excel) and mobile devices.

Please send an email with your CV and presentation letter attached to: selection2018@eumirror.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
selection2018@eumirror.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88899:
Lajmëruar më: Marte, 08 Janar, 2019  14:40
Rifreskuar më: Hene, 14 Janar, 2019  15:46
Skadon më: Shtune, 27 Korrik, 2019  14:40
Shikime: 51

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale