|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
shitje Prishtine
shitje
Prishtine
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shes shtepine luxoze ne Prishtine Shtepia ka 900 m2 me siperfaqe trolli pre 2760 m2 E kopletuar me infrastruktur moderne Ideal per te jetuar ne te apo per ta dhen me qera per te huajt Shtepia eshte me dy hyrje , ka mundesi banimi per me shum familje ! Uji i pishem buron ne trollin tim ! info 0041 79 41 00 452 ose 00355694513694 ose 0038344928660 Email nuhi.durres@hotmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0041794100***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
nuhi.durres@hotmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88444:
Lajmëruar më: Diele, 16 Dhjetor, 2018  21:54
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:20
Skadon më: Enjte, 04 Korrik, 2019  21:54
Shikime: 74

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale