|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartament ne Pogradec! Pogradec
Apartament ne Pogradec!
Pogradec
  

Shitet apartament ne qender te qytetit te Pogradecit,2+1,me siperfaqe 78 m2.Shtepia eshte me tapi te rinovuar dhe certifikate pronesie sipas ligjit 7501.Mundesi nderrimi me apartament ne Tirane

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694611***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
gencizyferi@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88436:
Lajmëruar më: Diele, 16 Dhjetor, 2018  09:40
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:16
Skadon më: Marte, 23 Shkurt, 2021  09:40
Shikime: 133

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale