|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartament 2+1 në shitje, përballë shkollës “Branko Kadia” Rruga Kardinal Mikel Koliqi, shkoder
Apartament 2+1 në shitje, përballë shkollës “Branko Kadia”
Rruga Kardinal Mikel Koliqi, shkoder
  

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”. Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, ballkon,koridor i bollshëm, banjo (me dush), depo e vogël. Cilësi të apartamentit: dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë moderne. 🏷ÇMIMI: 58.800 € (e mobiluar) *Shënim: Në rast qiraje jepet 25’000 lekë ( e mobiluar) ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88427:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Dhjetor, 2018  15:06
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:16
Skadon më: Hene, 22 Shkurt, 2021  15:06
Shikime: 195

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale