|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina me qera
Ambiente biznesi me qira në rrugën Shkodër-Koplik Shkoder-Koplik
Ambiente biznesi me qira në rrugën Shkodër-Koplik
Shkoder-Koplik
  

Sun Real Estate ofron me qira ambientet e një ndertese 3 katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860m² të ndarë në: – 180m² magazine (-1) – 180m² kati përdhe (0) – 250m² kati I-rë – 250m² kati II-të ✔ Cilësi të kësaj prone: – Ndërtuar vitet e fundit me kushtet më bashkohore. – Dritare dopio-xham termike (kundër temperaturave). – Çdo kat gëzon ballkonin personal. – Çdo kat është i pajisur me nga tre tualete. – Oborr i rrethuar që mund të shfrytëzohet si parking me sipërfaqe 500 m² – Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe mundëson pamje nga të dy krahët e rrugës. – Ndërtesa është ideale për t’u shfrytezuar si: klinikë private, showroom, shkollë, zyra etj.

🏷Çmimet për çdo kat vijojnë si më poshtë: – Kati përdhe [40’000 lekë te reja] – Kati I-rë [70’000 lekë te reja] – Kati II-të [ 70’000 lekë te reja] 🔈NË RAST SHFRYTËZIMI TË TË GJITHË GODINËS, ÇMIMI DISKUTOHET, SIGURISHT DUKE MARRË PARASYSH KUSHTET DHE KOHËZGJATJEN E KONTRATËS SË QIRASË🔈 ———————————– Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti: 📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570 Ose ne adresen tone te e-mailit: 📧 sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88423:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Dhjetor, 2018  12:45
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:18
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 118

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale