|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina me qera
Dy kapanone me qira në Kodhel Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë
Dy kapanone me qira në Kodhel
Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë
  

Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë. Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri. Ofrohen me qira së bashku ose më vete. ✔Cilësi të ambientit: – Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar. – Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.

*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.

🏷️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet) ——————————– ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88419:
Lajmëruar më: Shtune, 15 Dhjetor, 2018  09:36
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:18
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 117

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale