|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit Bulevardi Bujar Bishanaku
Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit
Bulevardi Bujar Bishanaku
  

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Loro Borici” dhe me nje siperfaqe totale prej 126 m² te ndare respektivisht ne: – Sallon + Kuzhine – 3 dhoma gjumi – 2 Banjo – Ballkon

Cilesi te kesaj prone jane: – Dhomat e gjumit krejtesisht te kompletuara me nga nje shtrat matrimonial per cdo dhome – Hyrja eshte e shtruar krejtesiht ne pllake cilesore – Kondicioner ne sallon – I pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme – Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te banuar nga familjare. – Afer ka fasilitete nga me te ndryshmet si: ushqimore, pika te ndryshme shumicet, farmaci etj. – Ka dalje tek Ish 5 Heronjte dhe ne Zdrale.

CMIMI 300 €/muaj ——————————- Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570 Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88407:
Lajmëruar më: Premte, 14 Dhjetor, 2018  10:37
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:19
Skadon më: Marte, 02 Korrik, 2019  10:37
Shikime: 120

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale