|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Okazion! Shitet vile ndertim Norvegjez, 110m2, Elbasan. Buze rruges El-Tr, 500m pas ures se Zaranikes.
Okazion! Shitet vile ndertim Norvegjez, 110m2, Elbasan.
Buze rruges El-Tr, 500m pas ures se Zaranikes.
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Okazion! Shitet shtepi 3+1 me truall 325m2 dhe sip ndertimi 108m2. Shtepia ndodhe buze rruges se vjeter Elbasan-Tirane, rreth 500m pas Ures se Zaranikes. Oborr i rregulluar dhe i zbukuruar me disa rrenje ullinj dhe palma. Shtepia eshte e sapondertuar dhe mund te perdoret edhe per biznes. Cmimi zbret nga 120.000euro ne 85.000euro Cel: +355694791410 (Viber/WhatsApp)

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 355694791***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88404:
Lajmëruar më: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  16:21
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:20
Skadon më: Hene, 01 Korrik, 2019  16:21
Shikime: 134

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale