|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kerkoj dy vajza per ndarje qeraje Prane qendres
Kerkoj dy vajza per ndarje qeraje
Prane qendres
  

Kerkoj dy vajza per ndarje qeraje ne nje apartament 2+1. Shtepia eshte mjaft komode, ka ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire. Cmimi 10.000 leke te reja per person.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0697694***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88403:
Lajmëruar më: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:37
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:19
Skadon më: Hene, 01 Korrik, 2019  15:37
Shikime: 328

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale