|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Arredament dhe aksesor Parma
Arredament dhe aksesor
Parma
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Cmimi: 2000€

Shes me cmim shume te mire paisje te ndryshme per dyqan kepucesh, canta, argjendari dhe veshje. Vlera reale mbi 15000€, kurse kerkesa eshte vetem 2000€. Per me shum info dhe foto cell. +39/3387450870. Naz Ademi.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 3387450***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
naz.fitline@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88398:
Lajmëruar më: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  09:57
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:17
Skadon më: Hene, 01 Korrik, 2019  09:57
Shikime: 112

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale