|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve Mehalla e Cakajve
Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve
Mehalla e Cakajve
  

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashensor). -Apartamenti pozicionohet në katin e VII-të të ndërtesës (kati VI-të i banimit) me një sipërfaqe prej 108 m². -Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy banjo (me dushe), koridor dhe dy ballkone.

Cilësi të apartamentit: -dritaret dhe dyert e ballkonit alumini si dhe dopio xham, -dyert e brendshme druri dhe dera e jashtme druri e blinduar, -dyshemeja e shtruar me pllakë, -termoizolim i jashtëm (parandalon të ftohtin dhe të ngrohtin).

Apartamenti ndodhet në një lagje të qetë larg zhurmave dhe pluhurit si dhe mundëson një pamje të këndshme të qytetit për shkak të pozicionimit në kat të lartë të apartamentit.

ÇMIMI: 54’000 € ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88394:
Lajmëruar më: Merkure, 12 Dhjetor, 2018  10:51
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:16
Skadon më: Premte, 19 Shkurt, 2021  10:51
Shikime: 159

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale