|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Njohje nga Zvicrra durres
Njohje nga Zvicrra
durres
  

Kerkoj te njhem me nje femer shqipetare , per qellime serioze Mosha e saje duhet te jet nga 28 deri 40 vjec Te jet e bukur , intelegjente dhe e urte , me kulture ! Mundesisht me shkolle te larte Gjatesia saje mbi 1.65 m dhe pesha deri ne 60 kg. Un jetoj dhe punoj ne administrate te Zvicrres Shkollimin e larte e kam kryer ne Prishtine dhe ZÜRICH ! Gjatesia ime 1,82 m dhe pesha 82 kg. Un jam nje zoteri me pamje te bukur , larg gjdo vesi te keq ! Bej jete te mire dhe shum te shendetshme ! Hobi im ; skijimi , noti , vallzimi modern , bicikleta etj. Per fillim komunikojme me SMS ne VIBER ose WHATSAPP 0041 76 721 19 55 Email; kontakti2018@hotmail.com » PS, tek un do te gjeni dashuri ,rrespekt dhe perparim ne jete ! ju mirepres , N,,,ZVICERR

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0041767211***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
kontakti2018@hotmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88371:
Lajmëruar më: Diele, 09 Dhjetor, 2018  21:32
Rifreskuar më: Hene, 17 Dhjetor, 2018  06:25
Skadon më: Marte, 19 Mars, 2019  21:32
Shikime: 523

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale