|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Lidhje serioze Itali
Lidhje serioze
Itali
  

Kerkoj nje vajzè per lidhje serioze.un jetoj ne Itali me pune te rregullt dhe nje jetè te thjesht pa shum ekzagjerime.jam 39 vjeç i ndare dhe pas nje periudhe tè veshtire Po rikèmbem perseri me pun durim e sakrifica. Kerkoj nje vajzè te qet nga ana karakteriale qe se bashku ti kushtohemi ndertimit te nje familje.un Jam karakter i qet dhe normal nga paraqitja. Nuk pretendoj qe vajza te jet ndonje topmodele por normale si pune ime. Mirmpres mesazhet tuaja .le te njihemi njeher me shkembim mesazhesh dhe nese gjendemi mire ,e thellojm njohjen me tepèr. Flm per mikuptimin. Se shpejti.Grecia è

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A88073:
Lajmëruar më: Merkure, 21 Nentor, 2018  10:49
Rifreskuar më: Premte, 23 Nentor, 2018  19:27
Skadon më: Premte, 01 Mars, 2019  10:49
Shikime: 305

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale