|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Kerkoj njohje Tirane
Kerkoj njohje
Tirane
  

Jam Edi nga Tirana, 50 vjeç, 165 cm, me trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht. Serioz, i sinqertë, besnik, me kulture, i arsimuar, i sjellshem, pa vese, mendjehapur. Jam single-divorcuar. Kam 3 djem te rritur studente. Jam i pavarur, me mundesi të mira banimi dhe jetese, dhe pa detyrime direkte familjare. Kërkoj një mike të vertete deri 38 vjeçe, të jetë dinjitoze, e pavarur, e sjellshme, me kulture, me universitet, të jetë mendjehapur, pa vese, larg paragjykimeve, komplekseve dhe mentaliteteve shqiptare. Dua të lidh miqesi apo të kem marredhenie të çfaredolloj natyre që do të donte ajo. Të dalim si shokë, si miq, që të njihemi nga afër dhe çdo gje le të eci natyrshem dhe të vendosim bashkë për të vazhduar më tej. Sillem, kujdesem, e trajtoj dhe e respektoj miken apo partneren time si ai mik apo partner që ajo do të dëshironte ta kishte në krahë të saj. Dua që ta jetojme e ta shijojmë jeten, të kalojmë momente të bukura miqësie të sinqertë, dashurie dhe respekti reciprok, madje, po të dojë edhe të krijoj përsëri një familje e të kem femije. Ju mirepres të kontaktojme: edi2018tirane@yahoo. com

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87867:
Lajmëruar më: Shtune, 10 Nentor, 2018  15:35
Rifreskuar më: Diele, 11 Nentor, 2018  11:00
Skadon më: Hene, 18 Shkurt, 2019  15:35
Shikime: 313

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale