|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Per lidhje serioze jetoj ne londer London
Per lidhje serioze jetoj ne londer
London
  

Jam 25 vjec nga elbasani kerkoj te njifem me vajza per qellim serioz viber ose what’s app 00447400783258

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00447400783***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
enti.zenelhs@hotmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87774:
Lajmëruar më: Hene, 05 Nentor, 2018  00:03
Rifreskuar më: Diele, 11 Nentor, 2018  11:00
Skadon më: Merkure, 13 Shkurt, 2019  00:03
Shikime: 148

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale