|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Dua Te njihem me nje femer qe jeton ne tirane Tirane
Dua Te njihem me nje femer qe jeton ne tirane
Tirane
  

30 vjec kam mbaruar studimet jetoj dhe punoj ne Tirane (jetoj vetem ) Dua Te njihem me nje femer qe jeton ne Tirane dhe eshte e disponushme Te kalojmë kohe Te bukura Bashke. 0699407119 Ju pres mendoj ta fillojm me nje kafe

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0699407***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87702:
Lajmëruar më: Marte, 30 Tetor, 2018  20:28
Rifreskuar më: Diele, 11 Nentor, 2018  11:01
Skadon më: Enjte, 07 Shkurt, 2019  20:28
Shikime: 188

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale