|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Kerkoj nje mike serioze Tirane
Kerkoj nje mike serioze
Tirane
  

Jam Aveniri 57 vjec nga Tirana i divorcuar.me arsim te larte.serioz e familjar e mjaft i pergjegjshem kudo ne jete,ne gjendje te mire ekonomike,ne pune ne nje istitucion shteteror e me nje aktivitet privat,me paraqitje normale e pa vese.Kerkoj te njoh nje zonje rreth 45 vjece te ve apo te divorcuar dinjitoze e pa gjurme negative ne jeten e meparshme te afte per te krijuar nje lidhje te re.

Dergoni sms ne nr 0699583677

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0699583***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87701:
Lajmëruar më: Marte, 30 Tetor, 2018  19:32
Rifreskuar më: Diele, 11 Nentor, 2018  11:01
Skadon më: Enjte, 07 Shkurt, 2019  19:32
Shikime: 176

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale