|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Lidhje serioze me nje grua shqiptare Kanada
Lidhje serioze me nje grua shqiptare
Kanada
  

Pershendetje

Une quhem Laert 41 vjec dhe jetoj prej 20 vjetesh ne Kanada. Dua te njihem seriozisht me nje femer shqiptare 30-40 vjec.

Te interesuarat te shkruajne ne laertoronto@gmail.com »

Faleminderit

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
laertoronto@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87699:
Lajmëruar më: Marte, 30 Tetor, 2018  18:26
Rifreskuar më: Diele, 11 Nentor, 2018  11:01
Skadon më: Enjte, 07 Shkurt, 2019  18:26
Shikime: 331

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale