|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Zyra
Myslym Shyri, Zyra Me Qira Myslym Shyri
Myslym Shyri, Zyra Me Qira
Myslym Shyri
  

Prapa Albtelecom, jepet me qira ambjent 1+1 per zyra. Ndodhet ne katin e 7 banim, i organizuar ne 2 ambjente dhe nje tualet. I shtruar ne parket, pajisur me kondicionim. Jepet me qira per zyra, klinike, etj..

Cmimi: 450 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676022***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A87547:
Lajmëruar më: Merkure, 24 Tetor, 2018  08:23
Rifreskuar më: Merkure, 31 Tetor, 2018  10:17
Skadon më: Diele, 12 Maj, 2019  08:23
Shikime: 68

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale