|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
Kerkojm nje Kujdestare ne Zvicer Zvicer
Kerkojm nje Kujdestare ne Zvicer
Zvicer
  

Kerkojm nje Kujdestare per Vajzen ton 4 Vjeqare ne Zvicer. Presim angazhim ne mirbajtjen e Baneses si dhe njohuri me kuzhinen pergaditje te Bukes. Nese keni pervoj pune, jeni e dashur dhe e durushme me femij, jeni ne gjendje te mir shendeti dhe nuk ju pengon qendrimi gjat tek Parku me Vajzen normal se sipas motit.

Ather mund te na kontaktoni ne +383437734.

Pagesa 500.- Fr si dhe dy Biletat

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 38343774***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A86967:
Lajmëruar më: Enjte, 27 Shtator, 2018  21:09
Rifreskuar më: Premte, 28 Shtator, 2018  21:24
Skadon më: Hene, 15 Prill, 2019  21:09
Shikime: 581

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale