|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Gentelman in Tirana :) Tirana
Gentelman in Tirana :)
Tirana
  

My name is Petar, Im 29 year old married in Croatia,

Im currently working in big comaony for a project of 1 month in Tirana and durres.

Im handsome and would like to meet local beutifull girls or moms :)

I could help in econommy if needed, but my interest are more in pleasure,

If you have no complexity and have fun let me know,

email me petaradrabovic@gmail.com » »

Thanks and hope meet a nice and beutiful Albanian Girl

Petar

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
petaradrabovic@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A86923:
Lajmëruar më: Merkure, 26 Shtator, 2018  14:33
Rifreskuar më: Premte, 28 Shtator, 2018  21:33
Skadon më: Premte, 04 Janar, 2019  14:33
Shikime: 839

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale