|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 21 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
shitet apartament ne ELBASAN lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN,kati 2
shitet apartament ne ELBASAN
lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN,kati 2
  

Shitet apartamet 70 m2,i rinovuar 6 muaj me pare.Aparatamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,aneks,dhome ndenje,ballkon,tualet.Mund te perdoret si per banim,ashtu dhe per zyra,klinik,studio etj,per vet pozicionin e tij te katit te dyte,dhe prane qendres.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0683463***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
flamurcela@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A86254:
Lajmëruar më: Premte, 31 Gusht, 2018  08:44
Rifreskuar më: Premte, 31 Gusht, 2018  09:39
Skadon më: Diele, 08 Nentor, 2020  08:44
Shikime: 418

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale