|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 21 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
shitet dyqan lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN
shitet dyqan
lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 60m2
 Cmimi: 190000

Shitet dyqan 60 m2,i rinovuar ne vitin 2016,dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Mundesi qeraje e menjehershme.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0683463***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
flamurcela@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A86064:
Lajmëruar më: Premte, 24 Gusht, 2018  18:38
Rifreskuar më: Premte, 31 Gusht, 2018  09:40
Skadon më: Marte, 12 Mars, 2019  18:38
Shikime: 149

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale