|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Shitet magazina ne kompleksin SIRI Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri
  

Magazine ne shitje ne kompleksin siri me siperfaqe 27 m2 dhe cmim 12000 euro.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0699487***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85429:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  13:36
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  15:58
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 121

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale