|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
SUPER OKAZION Kompleksi Magnet, afer 21 Dhjetori
SUPER OKAZION
Kompleksi Magnet, afer 21 Dhjetori
  

Okazion! nga 85.000 Euro behet 79.000 Euro Shitet nje apartament 2+1 ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit. Ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes, afer qendres dhe institucioneve me te rendesishme, Kompleksi Magnet ju ofron komoditetin e te jetuarit qete dhe te sigurte. Apartamenti ndodhet ne katin e 9, i orientuar nga lindja, me nje design kontemporan. Cilesia e ndertimit eshte e larte, apartamenti ka sistem multisplit, termoizolim, hidroizolim, dritare alumin termik dopio xham me gaz argon etj

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0696989***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
fjoralba.alekaj@kontakt.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85426:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  13:32
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  13:33
Skadon më: Premte, 16 Tetor, 2020  13:32
Shikime: 172

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale