|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 11 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan ne shitje ne kompleksin Siri Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri
Dyqan ne shitje ne kompleksin Siri
Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 90m2
 Cmimi: 125,000euro

Shitet dyqan ne kompleksin siri me cmim ne oferte.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0699487***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85425:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  13:31
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  15:59
Skadon më: Diele, 24 Shkurt, 2019  13:31
Shikime: 61

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale