|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Kerkoj te njihem, te kem lidhje romantike apo edhe serioze me nje femer deri 37 vjeçe Tirane
Kerkoj te njihem, te kem lidhje romantike apo edhe serioze me nje femer deri 37 vjeçe
Tirane
  

Jam nga Tirana, 49 vjec, 165 cm, singel per shkak divorci, me trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht. Serioz, i sinqerte, besnik, me kulture, i sjellshem, mendjehapur, i punesuar ne shtet, me kushte të mira ekonomike. Jam i pavarur, me mundesi të mira ekonomike dhe jetese, dhe pa detyrime direkte familjare. Kerkoj nje mike te vertete deri 37 vjeçe, të jete dinjitoze, e sjellshme, me kulture dhe mendjehapur, larg paragjykimeve, komplekseve dhe opinioneve shqiptare. Dua të lidh miqesi apo te kem marredhenie te çfaredolloj natyre qe te doje ajo. Të dalim si shokë, si miq, që te njihemi nga afër dhe çdo gje le te eci natyrshem për të vazhduar më tej. Sillem, kujdesem, e trajtoj dhe e respektoj miken apo partneren time si ai mik apo partner qe ajo do te deshironte ta kishte në krahë të saj. Dua qe ta jetojme e ta shijojme jeten te dy, te kalojme momente te bukura miqesie të sinqertë, dashurie dhe respekti reciprok, madje nëse biem dakord, te krijoj perseri nje familje e madje edhe te kem femije. Jam tip mjaft social, korrekt, dhe me humor. Nuk e di se cfare tjeter do te donte nje femer qe te ndihej mire, e vleresuar dhe e respektuar. Ju mirepres te kontaktojme: edi2018tirane@yahoo.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85411:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  08:10
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  08:10
Skadon më: Premte, 16 Nentor, 2018  08:10
Shikime: 114

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale