|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza
Femer kerkon femer Vlore
Femer kerkon femer
Vlore
  

Me eshte fiksuar dua ta provoj nje here ta bej me nje femer . Kam 4 vjet qe reagoj ne kto njoftime asnje nuk kthen pergjigje, kam nxjerre edhe njoftime me dalin vetem meshkuj, ka pasur disa reagime nga femrat por kan qene te cuditcme skemi arritur deri ne takim. Tani qe ti bie shkurt😂 a ka ndonje femer te terbuar nga vapa qe do te pije ndonje pije freskuese me mua pastaj shohim a do behet . Ju lutem meshkujve te edukuar mos te reagojne . Kudo qe jeni vij une nga ju.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682216***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85410:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  08:03
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  08:05
Skadon më: Premte, 16 Nentor, 2018  08:03
Shikime: 761

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale