|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina me qera
jepet me qera ambient biznesi prane fushes "Ali Demi"
jepet me qera ambient biznesi
prane fushes "Ali Demi"
  

Lagjia °1, prane fushes "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m2, i completuar me 2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, 3.8m i larte, i qete dhe me mundesi parkingu. Cmimi; 39000 Leke/muaj, i diskutueshem. Per me shume detaje; +355 68 28 04 373

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 682804***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85407:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  07:06
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  07:06
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 134

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale