|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
KERKOJ NJE VAJZE PER TAKIME 0698167967 FR
KERKOJ NJE VAJZE PER TAKIME 0698167967
FR
  

PERSH. JAM BERTI 32 VJ. KERKOJ NJE VAJZE OSE MAMI DERI 34 VJ PER TAKIME ME PAKESE. NUK JU MASHTROI. JAM TIP I QETE E I DASHUR.. THJESHT DUA TE DAL NGA MONOTONIA E PERDITSHME.. TE PREMTOI E JO LLAFE E FOTO KOTI... FLM WATSAPP VIBER 0698167967

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698167***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
ffatjon800@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A85405:
Lajmëruar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  03:55
Rifreskuar më: Merkure, 08 Gusht, 2018  03:55
Skadon më: Premte, 16 Nentor, 2018  03:55
Shikime: 203

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale