|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
100 euro per kohen tuaj Tirane
100 euro per kohen tuaj
Tirane
  

Prsh, jam 30 vjec dhe ka ca kohe kam dal nga nje lidhje, momentalisht jam vetem. Ofroj 100 euro per cdo takim me nje femer pavaresisht moshes, nje lidhje sekrete qe paguhet ne cdo takim. Thjeshte tia kalojme bukur dhe pa prokupime dhe strese. Pa ofenduar asnjeren, e di qe ka meshkuj plot qe kerkojne foto kot, por dhe une nuk pelqej te vete ne nje takim pa e pare te pakten nje foto te trupit te asaj qe do takoj.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84267:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  22:51
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  22:52
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  22:51
Shikime: 81

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale