|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Pershendetje Tirane
Pershendetje
Tirane
  

Pershendetje ..jam i interesuar te njoh nje femer deri ne moshen 47 vjecare qe te jete e mbajtur ne pjesen fizike . Me lejoni te vet prezantohem . Jam 26 vjec .gjatesia 1.78 cm

Deshiroj te takoj nje femer ..pa angazhime nga ana ime ..qe dmth cfrd qe ndodh midis nesh ngelet midis nesh Per kontak:0693999527 Ose me kontaktoni ne modul

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0693999***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84266:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  22:16
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  22:17
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  22:16
Shikime: 118

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale