|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
Jam mashkull, kerkoj çifte. Tirane
Jam mashkull, kerkoj çifte.
Tirane
  

Jam Eri, jam 28 vjec. Jam i arsimuar edhe kam goxha te ardhura nga puna qe bej. jam 1.83 m i gjate, esmer, floket e zinj, trup te rregullt edhe elegant. jam shum i paster. jetoj ne Tirane edhe vetem fundjaven e kam te lire. Doja te dija nese ka çifte, vetem per qejf e aventura. jam i hapur per cdo gje, nuk do zhgenjeheni. cdo gje do jete sekret. ju pres!

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84258:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  14:25
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  14:26
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 210

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale