|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
Mjek Fizioterapist Durres
Mjek Fizioterapist
Durres
  

Pershendetje , Jam mjek 33 vj, i specializuar ne fushen e Fizioterapis ne Rumani dhe trajnuar per Psikologji ne “ Corpus Medico di Roma”... Te Dielen jam ne Durres dhe le kete njoftim per cifte mbi 25vj qe kane nevoj per masazhe Relaxuese dhe Exituese, per femrat qe kane epsh te shtuar ose munges te tij, per femrat qe jane te mbylluar ne vetvete dhe i ka ikur deshira per marrdhenie... Kam experienca te ndryshme dhe shuume pozitive. E theksoj, kush nuk eshte i interesuar nuk ka pse te bej komente te kota sepse realisht nuk kam koh te merrem.. Cdo gje mbetet shuume sekret.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
X.pasione@hotmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84257:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  13:02
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  13:04
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 768

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale