|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne djem
Kerkoj nje aktiv 28-35 vjec Tirane
Kerkoj nje aktiv 28-35 vjec
Tirane
  

Pershendetje, Jam nga tirana pasiv,27 vjec dhe kerkoj dike per te kaluar disa caste te bukura. Me kontaktoni ne instagram fabiboytr. Kalofshi bukur!

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 066666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84248:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:39
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:40
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  08:39
Shikime: 224

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale