|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 19 Korrik, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne djem
Pershendetje zonja & zonjusha.Jam Edi nga Tirana 2... Tirana
Pershendetje zonja & zonjusha.Jam Edi nga Tirana 2...
Tirana
  

Pershendetje zonja & zonjusha.Jam Edi nga Tirana 29 vjec,i martuar. Nuk jam ketu per lidhje apo dicka te tille.Ofroj kenaqesi seksuale per ato femra qe kerkojne dicka te tille. Preferoj qe te jen sa me serioze dhe sa me konkrete ne ate qe kerkojne sepse per te tjerat jam une pergjigjegjes😜. Stop Gay Faleminderit

E-Mail: edioffice@yahoo.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
edioffice@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84247:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:29
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:29
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  08:29
Shikime: 70

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale