|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Vajzat kerkojne vajza
Ato qe duan ver8 te punojn e te fitojn leke
Ato qe duan ver8 te punojn e te fitojn leke
  

Dua vajza qe jane te gatshme te punojn dhe qe jane te paraqitshme e te bukura me trup te rregullt dhe te jene serioze dhe te kene ver8 deshir per te punuar. Zdo kene probleme per asgje puna behet ne aprtamente luksoze jo ne rruge. Kush eshte te gatshme te kontaktoj. Mos nguroni sepse jam teper serioze te qe nuk shkruaja. Se sa punoni ne shqipri per pak mund te punoni jasht dhe fitimi eshte shume here me i madh. Pres kontakt vetem na ato vajza qe duan ver8 te punojn jo qe me shkruajn kote.FLM

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
niklausus22@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84246:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:11
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  08:12
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  08:11
Shikime: 480

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale