|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
A ka ndonje femer qe do ta kaloje jeten me dinjitet? Tirane
A ka ndonje femer qe do ta kaloje jeten me dinjitet?
Tirane
  

Jam Edi nga Tirana 49 vjec. 165 cm, me trup mesatar, i kompletuar, i afte fizikisht e seksualisht. Serioz, me kulture, i sjellshem, me universitet, i punesuar ne shtet. Kerkoj nje mike te vertete deri 38 vjeçe, të jete me arsim te larte. Ne kulturen time nje kafe për njohje, nje takim miqesor me nje femer nuk do te thote ftese per sex por miqesi njerezore larg paragjykimeve, komplekseve dhe opinioneve shqiptare. Jam thjesht nje mundesi e mire për një femër dinjitoze, sepse sillem, kujdesem, e trajtoj dhe e respektoj miken apo partneren time si ai mik apo partner qe ajo do te deshironte ta kishte në krahë të saj. Fatkeqesisht apo fatmirësisht, jam single per shkak te nje divorci te pamerituar. Jam i pavarur, me mundesi të mira jetese, e pa detyrime direkte familjare. Prandaj dua të lidh miqesi apo te kem marredhenie te çfaredolloj natyre me një femer dinjitoze me kulture, e sjellshme dhe mendjehapur e pa komplekse dhe pa paragjykime. Të dalim si shokë, si miq, te njihemi nga afër dhe çdo gje le te eci natyrshem për ta vazhduar bashkë pjesën tjetër të jetës. Dua qe ta jetojme e ta shijojme jeten te dy, te kalojme momente te bukura miqesie të sinqertë, dashurie dhe respekti reciprok. Ju mirepres te kontaktojme: edi2018tirane@yahoo.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A84244:
Lajmëruar më: Premte, 13 Korrik, 2018  07:26
Rifreskuar më: Premte, 13 Korrik, 2018  07:27
Skadon më: Diele, 21 Tetor, 2018  07:26
Shikime: 41

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale