|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shitet Apartament 1+1 (23.000 EURO) (Jordan Misja) Jordan Misja
Shitet Apartament 1+1 (23.000 EURO) (Jordan Misja)
Jordan Misja
  

Shitet Apartament 1+1 sip 45 m2 Kati 2 i nje pallati te ri ME HIPOTEKE cmimi 23.000 euro Adresa;Ne fund te rruges Jordan Misja ose rruges se burgur. Cel 0698888003

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698888***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82983:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:56
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:59
Skadon më: Shtune, 22 Gusht, 2020  20:56
Shikime: 308

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale