|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shitet Ap 1+1 siperfaqe 45 m2 dhe 55m2 (27.000 dhe 33.000 euro) Siri Kodra
Shitet Ap 1+1 siperfaqe 45 m2 dhe 55m2 (27.000 dhe 33.000 euro)
Siri Kodra
  

Shiten 2 Ap 1+1 siperfaqe 45 m2 dhe 55m2 (27.000 dhe 33.000 euro) Pallat i ri Ne hipoteke (Apartamentet jane dubleks) PALLAT I RI Adresa:rruga Siri Kodra ,sapo kalon dispancerin,perball deres sefrigoriferit Cel 0698888003

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698888***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82982:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:51
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:59
Skadon më: Shtune, 22 Gusht, 2020  20:51
Shikime: 301

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale