|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
sHITET APARTAMENT 2+1 (36.000 EURO) i diskutueshem (Jordan Misja) Jordan Misja
sHITET APARTAMENT 2+1 (36.000 EURO) i diskutueshem (Jordan Misja)
Jordan Misja
  

Shiten 2 Apartamente 2+1 me sip 71 dhe 62 m1 (36.000 dhe 41.000 euro i diskutueshem ) Me hipoteke Adresa :Rruga Jordan Misja ose Rruga burgut (Sapo zbret nga stacioni i fundit i autobusit) cel 0698888003

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698888***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82981:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:46
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  20:59
Skadon më: Shtune, 22 Gusht, 2020  20:46
Shikime: 225

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale